Mobil Ödeme Bozdurma

Mobil Ödeme Bozdurma

Mobil ödeme bozdurma işlemi hattınızda size tanımlanan mobil ödeme limitini nakite çevirme işlemidir. Bu yöntem ile yapılan işlemler bir sonraki faturanıza eklenir. Faturayı mobil ödeme yöntemi ile nakite çevirmek için 0850 kurumsal numara ile hizmet veren tek site olan bizi tercih edebilirsiniz.

Mobil Ödeme Bozdurma Güvenilir Mi?

Mobil ödeme bozdurma işleminin güvenilirliği hakkında dikkat etmeniz gereken unsurlardan en büyüğü çok yüksek oran veren sitelerden uzak durmanız gerektiğidir. Bunun sebebi ise mobil ödeme işlemlerinde operatör komisyonları aşırı yüksek olması sebebi ile mobil ödeme bozdurma işlemlerinin de komisyon oranları aynı oranda yükselmesidir.

Yüksek oran veren siteler genellikle 156 TL için 120 TL verdiklerini söyler ve siz işlemi yaptıktan sonra sizi engeller. Eğer yine de bizden başka bir site ile işlem yapmak isterseniz parça parça işlem yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Örneğin mobil ödeme limitiniz 200 TL ise ilk önce 1 adet 100 TL tutarında işlem yapın ve ödemesini alın, ödeme size ulaştıktan sonra ikinci işlemi yapın. Eğer ilk işlemden sonra size ödeme yapılmazsa veya iki işlemin ödemesini aynı anda yapıyoruz derler ise kesinlikle ikinci işlemi yapmayın. Ve işlem yapmadan önce mutlaka videolu ödeme kaydı yani dekont istemeyi unutmayın. Size yolladıkları videolar ile oynandığına dair bir şüpheniz olursa işlem yapmamanızı tavsiye ederiz.

Eğer ki mobil ödemeyi nakite çevirme işleminde bizi tercih etmek isterseniz bizimle 0850 305 3425 numaralı kurumsal WhatsApp hattımız üzerinden iletişime geçip güvenilir mobil ödeme bozdurma işlemi yapabilirsiniz. Ödemeleriniz FAST ile tüm bankalara anlık olarak yapılmaktadır.

Mobil Ödeme Bozdurma Limitleri

Turkcell için limit, hattınız 3 aydan yeni ise 70 TL 3 aydan eski ise 100 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir.

Türk Telekom için limit, hattınız 4 aydan yeni ise 70 TL 4 aydan eski ise 400 TL.

Vodafone için limit, hattınız 3 aydan yeni ise 75 TL 3 aydan eski ise 350 TL ile 1250 TL arasında değişmektedir.

Mobil Ödeme Bozdurma İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Eğer yazımızı okuduktan sonra mobil ödeme işlemi için bizi tercih ettiyseniz oranlarımıza ana sayfamızdan ulaşabilir. Daha sonra 0850 305 3425 numaralı kurumsal WhatsApp hattımız ile iletişime geçip 7/24 mobil ödeme nakite çevirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *